Új lakásba egyedi konyhabútor!
Ugyan erre nem gondoltam – mármint az egyedi konyhabútorra –, amikor megvettük az új lakásunkat. Minden nagyon tetszett, a környék, a lakás állapota, elrendezése, szóval megvettük. Az egyetlen gond az volt, hogy a konyhabútor eléggé le volt már lakva, korszerűtlen volt, és az egységek elhelyezése sem igazán volt praktikus. Férfi létemre igencsak sok időt töltök a konyhában – a nejem nagy örömére – így a számomra ez egy nagyon fontos szempont. Arra először nem is gondoltam, hogy egyedi konyhabútort fogok csináltatni. Úgy voltam vele, hogy valamelyik bútoráruházban majd biztosan megtalálom a számunkra ideálisat. Nos, a helyzet az, hogy ezzel rengeteg időt elvesztegettünk. Szépen lemértem minden egyes szakaszt, elképzeltem, hogy hova kerül a mosogató, a hűtőszekrény, hogyan szeretném elhelyezni a fiókokat, milyen felsőrészt szeretnék. Szóval mindent leírtam, lerajzoltam, és nyakamba vettem a várost. Kár volt, mint utóbb kiderült.
Miért nem csináltatsz egyedi méretre gyártottat?
Ezt a kérdést a barátom tette fel néhány nap sikertelen keresgélést követően. (ő ugyanis részese volt ennek a teljesen felesleges bútorvadászatnak) Ekkor csaptam a fejemhez, hogy én mekkora őrültséget csinálok már napok óta.
– Nem tudtál volna hamarabb szólni? – kérdeztem szemrehányóan.
– Ne haragudj, de eszembe sem jutott, hogy te nem gondoltál az egyedi konyhabútorra! Főleg azok után, hogy a konyhád egyetlen mérete sem szabványos.
– Jól van, azt hittem, hogy így is meg tudom oldani. Most már látom, hogy nem fog menni. Ismersz valakit, aki egyedi konyhabútorokat gyárt?
– Igen. Van egy ismerősöm, aki az Akril Bútorral csináltatta az irodájának a teljes bútorzatát. Nagyon elégedett volt, és azt hiszem említette is, hogy egyedi konyhabútorokkal is foglalkoznak.
– Óriási! Elérhetőség? Van?
– Persze. Beírod a Google keresőjébe, hogy Akril Bútor, és ott van minden, amire szükséged van.
Beírtam, megnéztem, és valóban minden általam támasztott igénynek megfelelt. Már csak az van hátra, hogy egyeztessük az elképzeléseimet a lehetőségeimmel, és hamarosan kész lehet az egyedi konyhabútorom!





